Strefa Wody i Saun

Sauna sucha

To sauna o względnie niskiej wilgotności powietrza wynoszącej  od 10% do 15% i temperaturze do około 90°-110°C. Pobyt w saunie suchej oczyszcza skórę, poprawia mikrokrążenie oraz niweluje bóle mięśni i stawów. 

 

Sauna parowa

To sauna o wilgotności powietrza dochodzącej do 100%, lecz niższej temperaturze: 45-65°C.  Pobyt w saunie parowej poprawia odporność i ogólny stan zdrowia. Poprawia wydolność i krążenie krwi oraz oczyszcza organizm. Sauna parowa to dodatkowy zastrzyk energii.

Jacuzzi

Dwa duże jacuzzii 10-osobowe. Rytmiczny masaż ukierunkowany przez dysze wody, uwalnia napięcie, co z kolei przyspiesza wszelkie naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne zachodzące w naszym ciele. Korzystanie z jacuzzi obniża poziom stresu i zapewnia spokojny sen.

Lodopad

Służy do nacierania ciała lodem. Polecany po wyjściu zarówno z sauny suchej jak i sauny parowej. Nie tylko doskonale schładza ciało, ale także pobudza krążenie krwi oraz wzmacnia układ immunologiczny.  

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij