Spotkania wielkanocne

Spotkania wielkanocne

Śniadanie to jedno z najprzyjemniejszych momentów podczas Świąt Wielkanocnych. Ciepła, świąteczna atmosfera, pełen spokoju nastrój, suto zastawiony stół wielkanocny i wiele innych atrakcji - to wszystko czeka na Państwa w In Between Hotel.

Zachęcamy do skorzystania z wielkanocnych propozycji spotkań dla swoich pracowników lub partnerów biznesowych, które zaczynają się już od 69 zł za osobę. 

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa PREZENT - dla co 10. uczestnika spotkania wielkanocnego - 70% na menu!

Koncentacja i indywdualne podejście do Państwa potrzeb są cechami, które wyróżniają nasz obiekt. Dlatego chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę uwzgledniając termin, charakter spotkania, wielkość Gości oraz budżet. Uczynimy wszystko, aby uroczystość w naszym hotelu była dla wszystkich uczestników spotkania, bardzo udanym i wyjątkowym przeżyciem.

Na życzenie możemy przygotować danie wegetariańśkie, śródziemnomorskie czy bezglutenowe. Ostateczny koszt spotkania uzależniony jest od szczegółowego wyboru menu.

Skorzystaj również z naszego CATERINGU WIELKANOCNEGO! Więcej informacji pod linkiem: /ofertyspecjalne/catering-wielkanocny

 

 

 

 

Zachęcamy również do skorzystania z dodatkowych atrakcji, które dla Państwa przygotowaliśmy:

  • występ Zespołu Pieśni i Tańca Dąbrownica,
  • spotkanie z Kołem Gospodyń Wiejksich z Jastkowa, z którymi wspólnie będą mogli Państwo wykonać pisanki metodą starodawną,
  • słodkie upominki przygotowane przez naszą cukiernię Vanilla.

Szczegółowych informacji na temat oferty wielkanocnej udzielą Państwu:

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij