Aktualności

24 grudnia 2020

Organizacja imprez sylwestrowych stoi w dzisiejszym roku pod dużym znakiem zapytania. Obostrzenia spowodowane przez Covid-19 sprawiają, że świętowanie Nowego Roku musimy zaplanować w inny niż zwykle sposób. W nadziei na nowy, lepszy 2021 rok nie warto jednak rezygnować z przeżycia tego szczególnego czasu wyjątkowo, a wręcz przeciwnie – zróbmy to z pompą!

Świętowanie w domu nie musi być nudne

Na zakończenie dramatycznego 2020 roku i witając nowy niosący nadzieję 2021 rok warto zaszaleć i stworzyć w domowym zaciszu godną tego wydarzenia uroczystość. Kameralne spotkania w mniejszym gronie to nic złego, a wręcz przeciwnie, mogą być one smaczne, radosne i w wielkim stylu. W In Between Hotel stworzyliśmy na tę okazję specjalna ofertę cateringową, dzięki której sylwestrowy poczęstunek będzie iście królewski!

Profesjonalne sety dla dwóch, trzech, czterech czy pięciu osób mogą uświetnić obchodzenie tak ważnej okazji, a przy tym pozwolą nacieszyć się cudownym wieczorem bez konieczności stania przy garach! Catering na Sylwestra w domu to wiele zalet, wśród których bez wątpienia znajduje się spora oszczędność czasu i pieniędzy. Co więcej starannie skomponowane menu dostarczone na czas, a przy tym w bardzo atrakcyjnej formie, pozwoli cieszyć się różnorodnymi smakołykami i bawić cudownie do białego rana.

Zabawa na „białej sali” może okazać się najlepszą jaką w życiu przeżyliśmy, a wszystko za sprawą przytulnego klimatu domowych pieleszy, wąskiego grona najbliższych i czasu, który spędzony razem z pewnością będzie wyjątkowym. Połączenie stworzonego przez mistrzów kuchni menu cateringowego z wygodą własnej kanapy może być naprawdę niezapomnianą alternatywą Sylwestra w czasach koronawirusa. Szeroki wybór przekąsek i dań z pewnością umili czas spędzony podczas oglądania zaległości filmowych, długich rozmów przy lampce szampana czy szalonych tańców we dwoje. Sylwestrowa noc 2020/2021 może być tą, której wspomnienie pozostanie z nami na całe życie, dlatego warto zadbać o to aby każdy jej szczegół był doskonały!

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij