Aktualności

04 lutego 2020

Pączek na szczęście

Już niedługo na ulicach w całej Polsce będzie unosił się cudowny drożdżowy zapach, przepełniony konfiturami i różą. Jest to Tłusty Czwartek, który w tym roku przypada na 20 lutego. Dlaczego ten dzień jest dla Nas tak ważny?

Jest to ostatni czwartek przed Środą Popielcową zaczynającą Wielki Post. I jedyny dzień w roku, w którym możemy zapomnieć na chwilę o diecie. Stary zwyczaj mówi, że im więcej zjemy tego dnia słodkości, tym większa czeka nas pomyślność i obfitość ????

Tego dnia pączki są w każdym sklepie spożywczym, piekarni czy kawiarni, jednak najlepsze znajdziesz w cukierniach i małych piekarniach. Warto spróbować pączków w Cukierni Vanilla na Krakowskim Przedmieściu 12.

„Pączki z naszej cukierni są zawsze świeże, puszyste, ręcznie wyrabiane a do tego smakowicie i obficie nadziane. Smażone na głębokim tłuszczu wysokiej jakości. Jest to dla Nas bardzo pracowity dzień, ale cieszymy się, że tego dnia jesteśmy w stanie podarować naszym Klientom szczęście ukryte w naszych pączkach! – powiedziała Sylwia Zielonka, Manager Cukierni Vanilla. W naszej cukierni znajdą Państwo pączki z nadzieniem różanym wersji z cukrem pudrem i skórką pomarańczową oraz nadzieniem malinowym z płatkami migdałów – dodaje Sylwia Zielonka.

Tłusty czwartek to dla wielu bardzo wyczekiwany dzień. W sklepach są ogromne kolejki, dlatego niektóre cukiernie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoim klientom oferując im pączki z dowozem do domu czy firmy. W Lublinie taką usługę wprowadziła cukiernia Vanilla, która oferuje swoim klientom pączki z dowozem przy minimalnym zamówieniu 50 sztuk.

„Usługę wprowadziliśmy w zeszłym roku i zauważyliśmy duże zainteresowanie wśród naszych Klientów. Jest to bardzo wygodne. Klienci oszczędzają tym samym czas, bo nie stoją w długiej kolejce. Dzięki temu każdy w spokoju może dzielić się słodkim szczęściem ze znajomymi, pracownikami i rodziną. 

Zapraszamy do naszych punktów cukierniczych:

  • Krakowskie Przedmieście 12
  • CH Plaza III Piętro
  • Koncertowa 4D

Sprawdź ofertę!

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij