Aktualności

10 stycznia 2020

Noclegi Lublin są chętnie wybierane zarówno przez turystów krajowych, jak i zagranicznych. Dzieje się tak, ponieważ Lublin jest bardzo atrakcyjnym miastem pod kątem turystycznym i stale się rozwija. Oczywiście przybywające do tego miasta osoby muszą w pierwszej kolejności zarezerwować dla siebie i bliskich wygodny nocleg, w dobrym położeniu.  Najlepszy hotel w Lublinie to zdecydowanie In Between, znajdujący się z dala od miejskiego hałasu oraz zgiełku. Koncepcja nowoczesnego obiektu łącząca wypoczynkowy charakter z miejskim stylem i nawiązaniem do natury sprawia, że jest to miejsce szczególne. Do centrum Lublina jest ok 8 kilometrów, także dystans do pokonania nie jest dla gości hotelowych żadnym wyzwaniem.

Oferta noclegowa dla wszystkich klientów

Hotel dysponuje bardzo rozbudowaną bazą noclegową, więc nic dziwnego, iż z oferty noclegowej może skorzystać praktycznie każdy klient. Tyczy się to zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Przygotowane zostały dla nich bardzo komfortowe i przestronne apartamenty Lublin. Znajduje się w nich mnóstwo wygodnych mebli, wiele przydatnych gadżetów oraz pełne wyposażenie. Dzięki temu podczas pobytu hotelowego gościom nie będzie niczego brakowało. Zainteresowani mogą wybrać apartamenty dostosowane do ich potrzeb, dla dwóch lub więcej osób. Ekohotel to najlepsze miejsce na skuteczny wypoczynek, ale również na zorganizowanie przyjęcia świątecznego lub bankietu.

Wszechstronne możliwości

Oferta hotelowa daje gościom bardzo wszechstronne możliwości. Goście w apartamentach znajdą telefony, telewizory LED, mini lodówki, suszarki do włosów, czy też sejfy. Dzięki temu będą bezpiecznie przechowywać wszystkie swoje kosztowności, tak aby po wyjeździe z hotelu móc nimi w dalszym ciągu dysponować. W pokojach nie brakuje nowoczesnych udogodnień, a wszyscy klienci stają przed szansą zorganizowania w hotelu profesjonalnych przyjęć okolicznościowych, z zapewnionymi noclegami oraz cateringiem. Oczywiście do dyspozycji oddawane są również kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, w których można korzystać z udostępnianego sprzętu multimedialnego.

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij