Aktualności

07 lutego 2020

Walentynki nie są nowym świętem, za jakie je uważa wiele osób. Walentynki wiążą się z długą tradycją. W południowej i zachodniej Europie to święto obchodzone jest już od czasów średniowiecza. Jednak współcześnie ten dzień jest szczególnie wyjątkowy…

Walentynki Lublin, czyli jak oryginalnie powiedzieć Kocham Cię?

W dzisiejszych czasach jesteśmy nastawieni na wysoką jakość we wszystkich dziedzinach życia. Dlatego zorganizowanie idealnego walentynkowego wieczoru to nie lada wyzwanie. Jeżeli nie masz pomysłu jak zrobić to z klasą, tak żeby spędzić niezapomnianą noc w dniu, który jest świętem zakochanych śpieszymy z pomocą!

KLUBOWE WALENTYNKI Lublin

Wszystkie osoby, które lubią dobrą zabawę połączoną z mieszanką najlepszych potraw, która pobudzi zmysł smaku i nie tylko, zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego wieczoru z nami. Klubowe Walentynki w Lublinie, zachwycą wszystkich uczestników romantyczną kolacją i cudowną zabawą do rana.

Miłość czuć w powietrzu…

W tym wyjątkowym dla każdej pary dniu niezwykle ważna jest muzyka. Czasem łatwiej przy jej pomocy wyrazić więcej niż słowami. Dajmy się ponieść rytmowi, jaki zapewni nam warszawski Dj.

Uczta dla wszystkich zmysłów

Wszyscy wiemy, że przez żołądek można dotrzeć do serca. Podejmiemy próbę podbicia serc naszych gości ciekawymi potrawami. Mnogość smaków i aromatów na pewno będzie bardzo przydatna po tańcach w rytmach najlepszej muzyki.

Może zakończyć KLUBOWE WALENTYNKI w Lublinie śniadaniem?

Kiedy porwani w magiczne rytmy muzyki i zaspokojeni naszymi rozpalającymi zmysły posiłkami stwierdzimy, że jeszcze nie czas na rozstanie, nasz hotel pozostaje do dyspozycji. W cenie pokoju znajduje się wspaniałe śniadanie w formie bufetu. To będzie idealne zwieńczenie cudownego wieczoru.

Walentynki w Lublinie mogą być niezapomnianą nocą dla wszystkich zakochanych i nie tylko. Mamy bowiem niezawodny przepis na dobrą zabawę: garść miłości, szczypta dobrej kuchni i odrobina zabawy. Klubowe Walentynki Lublin to dokładnie to, czego szukasz.

Zobacz ofertę!

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij