Aktualności

04 listopada 2020

Pandemia koronawirusa zaskoczyła wszystkich i bardzo mocno zmieniła nasz świat niemal z dnia na dzień. Konieczność ograniczania kontaktów w niemal każdej sferze życia sprawiła, że w wielu dziedzinach poszukiwane są rozwiązania online i mobilne. Szczególnym problemem dla wielu ludzi okazały się zmiany w sferze zawodowej. Nawet branże, w których do tej pory było to nie do pomyślenia, zaczęły pracować przynajmniej częściowo online. Praca z domu jest dla wielu ludzi kompletnym novum. Często też zorganizowanie prawdziwego Home Office w naszym mieszkaniu staje się zadaniem niemożliwym lub zbyt karkołomnym.

Home Office – wybierz hotel zamiast domu

Myli się ten kto uważa, że jeżeli do naszego salonu wstawimy biurko, uzyskamy doskonałą przestrzeń do pracy. W warunkach domowych praca często jest utrudniana przez szereg czynników, o których do tej pory mogliśmy nie mieć pojęcia. Każdy kto prcował online już wcześniej doskonale wie jak bardzo rozproszyć potrafi sam fakt przebywania w pobliżu swojego łóżka, ulubionego fotela, który zachęca do leniuchowania przed telewizorem czy też odgłosy zwierząt domowych, dzieci, odwiedzający nas sąsiedzi lub rodzina. Złapanie dobrego flow do pracy w takich warunkach bywa niezwykle utrudnione, a dla wielu osób wprost niemożliwe do osiągnięcia. Zazwyczaj rozwiązaniem mogłaby być przestrzeń co-workingowa, ale niestety w dobie pandemii nadal naraża nas to na kontakt z dużą liczbą osób. I właśnie dlatego powstały inicjatywy takie jak hotelowe Home Office.

To rozwiązanie, które pozwala nam na wiele korzyści. Przede wszystkim z dala od domu wyciszymy się i złapiemy nieco świeżości, która będzie przydatna w pracy. Dodatkowo – miejsce to będzie znakomite zabezpieczone sanitarnie. Przestrzeń pokoju hotelowego skłoni nas dzięki wyposażeniu i aranżacji do pracy i skupienia, a bliskość atrakcji hotelowych pozwoli się nieco odprężyć.

Dla kogo Home Office w hotelu będzie dobrym rozwiązaniem?

Wykorzystanie hotelu w taki sposób skierowane jest do wszystkich tych osób, które nie są w stanie wygospodarować w swoim domu odpowiedniego miejsca do pracy. Taki wyjazd można rozliczyć podobnie jak delegację, a do tego w czasie wolnym od pracy realizować się turystycznie lub po prostu wypoczywać korzystając z hotelowej oferty. Również w przypadku, gdy mieszkamy na co dzień z osobami starszymi, narażonymi na niebezpieczne skutki zakażenia, może być to rozwiązanie bardzo odpowiedzialne, pozwalające na zmniejszenie ryzyka zainfekowania takich osób. Hotelowe Home Office cieszy się uznaniem szczególnie u osób prowadzących własny biznes, nie mogących zaznać spokoju i niezbędnego klimatu do pracy w swoich czterech ścianach. To także bardzo oryginalny sposób na zmotywowanie pracowników naszej firmy i wprowadzenie pewnej odmiany do szarej codzienności, która z racji konieczności pracy z domu bywa jeszcze trudniejsza.

Najważniejsze korzyści z wynajęcia pokoju z Home Office:

- cisza i spokój;

- bezpieczeństwo sanitarne zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego;

- darmowa herbata i kawa;

- doskonałej jakości Internet w cenie;

- wyposażenie pokoju sprzyjające wydajnej pracy;

- posiłki do pokoju (możesz skupić się jedynie na pracy);

- zniżki na dodatkowe usługi (SPA, lunche);

- dostępny w recepcji sprzęt biurowy (drukarka, skaner, ksero).

W tym trudnym czasie również hotel może stać się biurem, miejscem w którym spędzisz mnóstwo godzin na wytężonej pracy i jednocześnie odpoczniesz. Zapraszamy.

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij