Aktualności

01 marca 2020

Dzień Kobiet jest świętem o ponad stuletniej tradycji, choć wielu wydaje się, jakby było ono z nami od wieków. Tradycja wręczania upominków kobietom również jest bardzo długa, choć zmieniała się dość mocno na przestrzeni lat.

Dawniej rajstopy i kwiaty – dziś pełen wachlarz możliwości

Przez lata symbolem Dnia Kobiet były rajstopy, a jedynym słusznym tego dnia kwiatem był goździk. Część osób nadal te tradycje pielęgnuje, ale w tak otwartym świecie znaleźć można wiele innych pomysłów czy inicjatyw, spośród których każda Kobieta wybierze coś dla siebie. Oryginalne pomysły na to święto warto wspierać. Jednym z ciekawych sposobów na spędzenie tego dnia są warsztaty z wizażu.

Dzień Kobiet w Lublinie – spędź go w wyjątkowy sposób

Warsztaty wizażu to mały event, który będzie znakomitym wyborem zarówno dla Ciebie samej, jak i w gronie przyjaciółek. Dzięki takim warsztatom poczujesz się piękna nie tylko w jeden dzień, ale zdobędziesz umiejętności, które w praktycznym wymiarze przydadzą się przez resztę roku. Aneta Błaszczak, cudowna kobieta, wizażystka i trenerka wizażu wprowadzi Cię w tajniki make-upu oraz najnowsze trendy wiosenne. Dowiesz się jak za pomocą makijażu wydobyć z siebie skrywane piękno i uwydatnić swoje najlepsze cechy.

Zrób wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet

Chcesz sprawić prezent Kobiecie, która jest Ci szczególnie bliska? Kurs wizażu w Lublinie jest strzałem w dziesiątkę. Każda kobieta będzie uradowana możliwościami rozwijania swoich umiejętności w stylizacji i makijażu. Twoja dziewczyna, przyjaciółka, siostra lub Mama – każda kobieta doceni tak wyjątkowy prezent.

Dzień, na który zasługujesz

To nie tylko kurs wizażu, ale znacznie więcej atrakcji. Dzień Kobiet w Lublinie to również wizyta w hotelowym spa, poczęstunek z pyszną kawą i herbatą, a nawet drink na przywitanie. Wszystkie Panie na pewno poczują się w ten dzień wyjątkowo, a przy okazji to znakomita szansa na nawiązywanie nowych, ciekawych znajomości.

Dzień Kobiet w Lublinie może być niesztampowy, oryginalny i znacznie bardziej emocjonujący niż nawet największy bukiet kwiatów.

Sprawdź szczegóły!

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij