Aktualności

15 października 2020

Nasi Goście oczekują od naszego SPA szybkiego i natychmiastowego efektu. Związane jest to najczęściej z tym, że są to krótkie pobyty więc i efekt musi być widoczny od razu.

Postanowiliśmy zatem postawić na markę w SPA, która jest innowacyjna, skuteczna i nieinwazyjna. Dodatkowo priorytetem dla Nas była firma z polskim kapitałem, która wspiera rozwój naszego kraju. I tak natrafiliśmy na markę Yonelle SPA.

Yonelle to polska innowacyjna marka kosmetyczna wyspecjalizowana w odmładzaniu i pielęgnacji wyglądu naszej skóry. Tworzy luksusowe kosmetyki infuzyjne o ponadprzeciętnej skuteczności przeciwzmarszczkowej opartej o autorską koncepcję SKIN PENETRATION REVOLUTION.

Stając się renomowanym, profesjonalnym partnerem marki Yonelle SPA, zapewniamy swoim Gościom bogatą ofertę zabiegów i kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała o szybkim i natychmiastowym działaniu. Skóra jest optymalnie i dogłębnie zrekonstruowana, czego rezultatem jest jej jedwabista gładkość, a także znacznie lepsza jakość.

Wraz z marką Yonelle SPA stworzyliśmy autorskie programy z myślą o naszych Gościach, którzy wiele godzin spędzają w podróży, mają stresującą pracę lub /i nie mają czasu dla siebie a potrzebują relaksu i szybkiej regeneracji swojej skóry twarzy i ciała.

W ofercie dostępne są m.in. różnego rodzaju profesjonalne masaże, zabiegi odmładzające, terapie kosmetyczne niecierpiące zwłoki typu S.O.S. Dzięki nim można skutecznie zadbać o ciało, a przy tym zrelaksować się i wyciszyć w środowisku, które wyjątkowo temu sprzyja. Nasze zabiegi mają przywrócić równowagę skórze całego ciała i dostarczyć optymalnej dawki pozytywnej energii.

Po zabiegu Klienci są jak nowo narodzeni. Ich wyjątkowe zadowolenie jest w pełni zrozumiałe, ponieważ efekty przeprowadzanych kuracji widać od razu.

Czym wyróżnia się marka YONELLE?

YONELLE to opatentowana technologia umożliwiająca dotarcie wszystkich składników kremów i innych kosmetyków w głąb skóry, aż do jej 14. warstwy naskórka. Stosowana innowacja w postaci nanodysków TM to rewolucyjne rozwiązanie na skalę światową.

Na czym polega? Nanodyski TM to płaskie krążki nie grubsze niż 40 nm. Ich wymiary zostały precyzyjnie opracowane w laboratorium, by mogły swobodnie przemieszczać się między przestrzeniami komórkowymi.

Jaki to daje efekt? Precyzyjnie dobrane składniki kosmetyków YONELLE docierają dokładnie w te miejsca, gdzie ich obecność sprawia, że skóra odzyskuje swoją witalność, jest odżywiona i głęboko nawilżona. Nanodyski TM to technologia, którą marka chroni patentem farmaceutycznym i kosmetycznym o światowym zasięgu.

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij