Aktualności

01 grudnia 2019

Christmas Party w hotelu to doskonale zorganizowane przedsięwzięcie na terenie Lublina. To oferta skierowana do osób, które chcą w okresie świątecznym wypocząć i nie przygotowywać wieczerzy dla bliskich w swoim domu. Zawsze można namówić ich na wspólny wyjazd do Lublina, aby poznać tamtejsze atrakcje i wspólnie się nimi zachwycać. Specjalną ofertą dla zainteresowanych klientów przygotowało przedsiębiorstwo Vanilla Group Lublin.
 

Moc świątecznych atrakcji

Nie da się ukryć tego, że Christmas Party Lublin to moc świątecznych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warto udać się na taką wyprawę z całą swoją rodziną lub też ulubioną grupką znajomych. W tym przypadku można liczyć na wspólną wieczerzę wigilijną, doskonałe potrawy regionalne, recital kolęd, czekoladową fontannę lub też wizytę Świętego Mikołaja. Z tej ostatniej atrakcji ucieszą się głównie dzieci, chociaż upominków nie zabraknie dla nikogo. Menu świąteczne jest jednak bardzo rozbudowane, ponieważ w ofercie znajdują się potrawy z kuchni polskiej, ale również amerykańskiej. Vanilla Hotel Lublin przygotował dla zainteresowanych ogromną ilość niespodzianek. W ten sposób święta spędzi się wyjątkowo, a podczas całego tego okresu będzie można swobodnie wypocząć.
 

Skupienie się na własnych potrzebach

Tak przygotowana wigilia w hotelu pozwala gościom na skupienie się na własnych potrzebach oraz przyjemnościach. Warto zaangażować w to jak największe grono bliskich, tak aby nie czuć się samotnie. Hotel in Between daje pewność niesamowitych wrażeń oraz możliwość zorganizowania wigilii firmowej, jeśli jakaś firma ma na to ochotę, a pracownicy chcą się ze sobą zintegrować w tym wyjątkowym okresie. Czasami warto postawić na oryginalne rozwiązania, aby popatrzeć na coś z dystansu, zwłaszcza, że oferta hotelowa gwarantuje pełen spokój i brak hałasu. Gościom zapewniana jest domowa atmosfera oraz menu przygotowane według ich wskazówek. Dzięki temu każdy będzie mógł poczuć się jak w domu i na pewno chętnie powtórzy taki wyjazd w przyszłym roku.

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij