Aktualności

04 sierpnia 2020

Zrobimy to za Ciebie, czyli catering do domu lub ogrodu

Organizujesz przyjęcie, spotkanie towarzyskie w swoim domu lub ogrodzie? Stresujesz się wieloma godzinami przygotowań, a dodatkowo nie masz pomysłu na przyrządzenie pysznych dań dla wszystkich? Rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie wynajęcie firmy cateringowej, która dostarczy posiłki na Twoje przyjęcie. To znacznie uprości wszystkie kwestie organizacyjne i sprawi, że zabawa będzie przednia, bez zbędnego stresu związanego z szykowaniem dań.

catering lublin

 

Dlaczego warto wybrać catering?

Przede wszystkim z powodów jakościowych. Otrzymasz pełnowartościowe posiłki, którymi wszyscy najedzą się do syta, a dodatkowo wiele przekąsek i dodatków, które sam wybierzesz spośród dziesiątek propozycji firmy cateringowej. Jakość dań oznacza również ich różnorodność. Jeżeli któryś z Twoich gości jest na diecie wegetariańskiej lub bezglutenowej również taki posiłek zostanie dla niego przygotowany. Ma to kolosalne znaczenie, bowiem często przygotowanie takich posiłków jest dla nas dużym utrudnieniem i stanowi spore wyzwanie.

Coraz częściej usługi cateringowe oferują hotele ze względu na między innymi duże zaplecze gastronomiczne. Jednym z takich hoteli jest In Between, jeden z największych hoteli konferencyjnych w województwie lubelskim.

"Niezależnie od tego czy jest to catering do ogrodu czy do domu, przyszykujemy wszystkie posiłki zgodnie z oczekiwaniami i indywidualnymi preferencjami wszystkich Gości. Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu dużych i małych imprez. Największy catering jaki zorganizowaliśmy był na ponad 1 000 osób." - mówi Monika Koszałka-Świerz, manager marketingu i PR, In Between Hotel.

catering lublincatering lublin

 

Bezpieczny catering

Epidemia koronawirusa niespodziewanie zmieniła tryb życia ludzi na całym świecie. Jakość jedzenia jest najważniejsza i chcemy, żeby przynajmniej ten element życia nie uległ zmianom.

"Zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Zareagowaliśmy błyskawicznie, maksymalizując nasze dotychczasowe środki ostrożności. Dostosowaliśmy tym samym procesy produkcji i dostawy do wszystkich nowych wymogów tak, by nasi klienci nie mieli najmniejszych wątpliwości, że ich zdrowie jest w najlepszych rękach – jak zawsze".

Catering jest bardzo dobrym sposobem na to, by zdrowo, odpowiedzialnie, a przede wszystkim bezpiecznie przeczekać okres pandemii. Gdy organizujecie duże spotkanie towarzyskie w naszym ogrodzie lub też, gdy jest to przyjęcie firmowe w biurze catering wydaje się być najbardziej optymalnym i rozsądnym rozwiązaniem na dzień dzisiejszy.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij