Aktualności

25 listopada 2019

Andrzejki to jedna z ostatnich okazji, by wyszaleć się przed okresem adwentu. Jeśli wciąż nie mamy planów prywatnych, warto rozważyć wybranie się na bal organizowany przez mistrzów sztuki rozrywkowej. Jest to opcja o tyle wygodna, że zupełnie zdejmuje z nas obowiązek przygotowywania czegokolwiek dla gości, albo wymyślenia pomysłu na podarek, jeśli to my tymi gośćmi jesteśmy. Jedyne, co musimy zrobić, to zadbać o odpowiedni wygląd na balu, co przecież jest samą przyjemnością.

Andrzejki Lublin - idealne rozwiązanie dla wymagających

Jeśli jesteśmy z okolic Lublina, powinniśmy zainteresować się ofertą imprezy andrzejkowej, organizowanej przez nasz hotel inBetween. Odbywać będzie się ona w naszym klubie, odpowiadającym najnowszym standardom sztuki rozrywkowej. Ogromna dawka pozytywnej energii i szampańskiej zabawy gwarantowana! Dbać o to będą gwiazdy tego wieczoru, czyli Dominik Dudzik, który jest laureatem wielu programów muzycznych (Szansa na Sukces, The Voice of Poland), który połączy siły ze swoją wokalistką, Mileną Kanabus, który możemy kojarzyć z występów na różnych festiwalach, mających ogólnokrajową renomę.

A więc za symboliczną opłatą dostajemy gwarancję doskonałej muzyki, ale to jeszcze nie wszystko, co organizator przygotował. W skład planu imprezy wchodzi tradycja andrzejkowa, czyli wróżby, które za każdym razem okazują się świetną zabawą, oraz loteria, pozwalająca wygrać nagrody ufundowane przez hotel. Ponadto możemy liczyć na elegancki poczęstunek i darmowy alkohol na start w prezencie dla każdej pary. Warto przyjść i przekonać się samemu, jakie jeszcze atrakcje znajdą się w planie wieczoru.

Jak podarować sobie odrobinę luksusu?

Jeśli chodzi o hotel inBetween andrzejki Lublin są doskonałą okazją, by zapewnić sobie zabawę, która zostanie w naszej pamięci na długo. Lokalizacja jest o tyle przystępna (blisko centrum miasta), że nikt nie powinien mieć problemu z dotarciem na miejsce, ani z późniejszym wybyciem na miasto, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dlatego, jeśli planujesz andrzejki, zaplanuj je z nami!

Sprawdź ofertę - andrzejki Lublin!

 

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij