Aktualności

06 października 2020

In Between Hotel&SPA oferuje pokoje o wysokim standardzie, a także kompleksową obsługę naszych Gości. Ponadto wychodzimy naprzeciw potrzebom, które nie wiążą się stricte z naszą branżą. Wierzymy jednak, że w ramach akcji „Wspólnie możemy więcej” mamy wpływ na to, jak wygląda środowisko wokół nas. Zaczynając od swojego otoczenia, dokonaliśmy wyboru. Stawiamy na to, co jest ekologiczne i zdrowe, zamiast na to, co wygodne, ale szkodliwe dla natury i dla nas samych.

Filozofia Eco-friendly oraz idea #zerowaste w ramach akcji „Wspólnie możemy więcej”

Jednym z filarów tworzenia InBetween Hotel była filozofia ECO- FRIENDLY, gdzie oprócz najwyższych standardów obsługi, zastosowano rozwiązania, które eliminują plastiki, wykorzystują bogactwo naturalne regionu oraz edukują Gości z konieczności zwrócenia uwagi na problem globalnego zanieczyszczenia. Wspólnie możemy więcej to hasło przewodnie ekologicznej akcji w hotelu In Between. Efektem naszej filozofii jest stworzenie własnej linii wody źródlanej „Betweenianki”. Woda wydobywana jest z naszego ujęcia /studni głębinowej/, następnie jest filtrowana i rozlewana do specjalnych szklanych butelek, które są również przez nas kapslowane. Nasza woda jest dostępna w szklanych, zwrotnych butelkach, co jest zgodne z przyświecającą nam ideą #zerowaste. Naszą wodę można wypróbować na śniadaniach, w restauracji hotelowej a także na wszelkich przyjęciach okolicznościowych jak i spotkaniach biznesowych. Wierzymy, że nasi Goście, którzy piją „Betweeniankę”, w pełni popierają naszą proekologiczną filozofię. Wprowadzając drobne zmiany w naszym codziennym życiu, opowiadamy się jednocześnie za działaniami, które pozwolą zachować naszą planetę w dobrej kondycji dla kolejnych pokoleń.

Dlaczego szklana butelka, a nie plastikowa?

Woda, która jest dostępna w plastikowych opakowaniach PET, nie jest zdrowa. Przedostaje się do niej m.in. mikro plastik, a także związki chemiczne wykorzystywane podczas produkcji takiego opakowania. Następnie wypija się te „dodatki” wraz z zawartością plastikowej butelki, co prowadzi do licznych, poważnych problemów zdrowotnych u dzieci i dorosłych. Choć dla wielu opakowanie PET jest lżejsze i bardziej poręczne, niż szklane, rozkłada się przez setki lat. Problem pływających odpadów tego typu w morzach i oceanach jest powszechnie znany. Mikro plastik może natomiast przenosić się na odległość setek tysięcy kilometrów.

Wspólnie możemy więcej!

Newsletter -10%

Uzyskaj 10% zniżki zapisz się do newslettera - otrzymuj na bieżąco
informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij